Offshore Technology Days 2017

Offshore Technology Days 2017

18. un 19.oktobrī Stavangerā, Norvēģijā, notiks ikgadējā naftas un gāzes industrijas izstāde Offshore Technology Days 2017. Offshore Technology Days ir lielākā Norvēģijas naftas, gāzes un enerģētikas izstāde, kas galvenokārt fokusējas uz naftas ieguves platformām jūrā, to izstrādi, uzturēšanu un visdažādākiem produktiem un pakalpojumiem, kas saistās ar naftas platformu celtniecību un uzturēšanu. Sīkāk par izstādi: https://www.offshoredays.com.

Izstādē kā dalībnieki piedalās virs 300 uzņēmumu, to apmeklē liels skaits naftas un enerģētikas nozares profesionāļu. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja pieteikt tiešās tikšanās ar izstādes dalībniekiem, kā arī satikt citus ar nozari saistītus speciālistus un gūt informāciju par aktualitātēm un tendencēm offshore, naftas, gāzes un enerģētikas nozarē Norvēģijā.

MASOC Klastera projekta ietvaros šogad organizē izstādes apmeklējumu, piedāvājot iespēju atgūt ar braucienu saistītās izmaksas (avio, viesnīca, dienasnauda). Līdzfinansējums ir pieejams uzņēmumiem, kas atbilst mazā un vidējā uzņēmuma statusam, kā arī nav nodokļu parādu.  Uzņēmumiem, kas atbilst mazo un vidējo komersantu kategorijai būs iespēja ar braucienu saistītās izmaksas atgūt no ES fondu līdzekļiem.

Uzņēmumiem, kuriem ir interese apmeklēt Offshore Technology Days un atgūt daļu no brauciena izmaksām, lūgums pieteikties līdz 3.oktobrim rakstot uz masoc@masoc.lv


Atgriezties uz kalendāru