MASOC ziņas

RTU Karjeras diena 2018

RTU Karjeras diena 2018

Topošos nozares speciālistus gaidām asociācijas stendā 1. martā, savukārt, potenciālos darba un prakses devējus aicinām iesūtīt informāciju par vakantajām vietām Jūsu uzņēmumā.

SIA MHD Research Centre izsludina iepirkumu

SIA "MHD Research Centre" izsludina iepirkumu

SIA "MHD Research Centre" izsludina iepirkumu “Metālapstrādes pakalpojumi un individuāli izgatavojamo detaļu piegāde SIA MHD Research Centre eksperimentālās izstrādnes vajadzībām”.

Metināšanas inženiera kursi

Metināšanas inženiera kursi

Vēl šonedēļ - līdz 26. janvārim - uzņēmumiem ir iespēja pieteikt darbiniekus metināšanas inženieru kursiem, kuri tiek organizēti ES projekta ietavaros un sniedz iespēju uzņēmumiem saņemt atpakaļ daļu ieguldītā finansējuma.

Pirmie jaunie asociācijas biedri 2018 gadā

Pirmie jaunie asociācijas biedri 2018. gadā

Asociācija sākoties 2018. gadam ir saņēmusi vairāku uzņēmumu iestāšanās iesniegumus. Divi no tiem – SIA ‘’Metal Print’’ un SIA ‘’TRIZ TRADE’’ ir jau ieguvuši oficiālu biedra statusu.

Francijas delegācijas viesošanās SIA BIC

Francijas delegācijas viesošanās SIA ''BIC''

8. decembrī MASOC, sadarbojoties ar Francijas Tirdzniecības kameru Latvijā, organizēja Francijas delegācijas vizīti uz SIA ''BIC''.

Mašīnbūves kompetences centrs aicina pieteikties pētījumu veicējus

Mašīnbūves kompetences centrs aicina pieteikties pētījumu veicējus

Mašīnbūves kompetences centram ir atbrīvojies finansējums un ir iespējams saņemt finansiālu atbalstu eksperimentālajām izstrādēm, kuras paredzēts īstenot līdz 2018. gada beigām.

Atbalsti Tehnobusa darbību un nozares nākotni

Atbalsti Tehnobusa darbību un nozares nākotni!

Asociācijas biedri, sadarbības partneri un atbalstītāji, kuriem ir iespējas, ir laipni aicināti palīdzēt gan finansiāli, gan mantiski.

LDDK Gada balva 2017

LDDK Gada balva 2017

“Labākais darba devējs 2017” titulu ieguva arī trīs Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas biedri.

Nozares pasniedzēju stažēšanās ESF projekta ietvaros 30103112017

Nozares pasniedzēju stažēšanās ESF projekta ietvaros 30.10.-3.11.2017.

Noslēgusies pirmā MASOC organizētā nozares pasniedzēju stažēšanās, kurā piedalījās pasniedzēji no Rēzeknes, Daugavpils, Daugavpils Būvniecības, Liepājas Valsts, Ventspils tehnikumiem, kā arī no Rīgas Tehniskās koledžas un Rīgas 3. arodskolas.

Starptautisko izstāžu apkopojums 2018 gadam

Starptautisko izstāžu apkopojums 2018. gadam

Esam apkopojuši 2018. gada nozares nozīmīgākās izstādes un aicinām biedrus savlaicīgi pieteikt iespējamo dalību MASOC klastera vai LIAA nacionālajos stendos vai vizītēs.