Pasākumi

MASOC stratēģijas seminārs Rēzeknē

MASOC stratēģijas seminārs Rēzeknē

6. un 7.jūlijā Rēzeknē notiks MASOC biedru/klastera izbraukuma sanāksme - nozares stratēģijas seminārs. Pasākumā aicināti piedalīties visi asociācijas biedri.

Dalība izstādē Alihankinta 2017

Dalība izstādē Alihankinta 2017

No26. līdz 28.septembrim notiks Somijas lielākā rūpniecisko piegāžu izstāde Alihankinta 2017. Izstāde ir nozīmīgākais šāda veida pasākums Somijā un pieprasītākā šāda profila izstāde Ziemeļvalstīs. MASOC tradicionāli piedalās šajā izstādē un aicina uzņēmum

Izstādes Ligna 2017 apmeklējums

Izstādes Ligna 2017 apmeklējums

No 22.-26.maijam Hanoverē, Vācijā notiks pasaulē lielākā kokapstrādes tehnoloģiju izstāde Ligna 2017. MASOC klastera projekta ietvaros organizē izstādes apmeklējumu.

MASOC dalība izstādē Zuliefermesse Z 2017 Leipciga

MASOC dalība izstādē Zuliefermesse (Z) 2017, Leipciga

No 7.-10.martam Leipcigā notiek Austrumvācijas lielākā apakšpiegādātāju izstāde Zuliefermesse 2017. Izstādē piedalās arī MASOC un 5 asociācijas uzņēmumi.

Iespēja apmeklēt izstādi India Steel 2017

Iespēja apmeklēt izstādi India Steel 2017

No 20.-22.aprīlim Indijā, Mumbai notiks tērauda industrijas izstāde India Steel Expo 2017. Ierobežotam skaitam apmeklētāju ir iespēja pilnībā nosegt ceļa un uzturēšanās izdevumus.

Baltijas valstu Ekonomikas forums  tirdzniecības misija Minhenē

Baltijas valstu Ekonomikas forums – tirdzniecības misija Minhenē

Mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forums

Mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forums

Aicinām visus interesentus piedalīties Mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forumā, kas notiks 2.februārī Liepājā, Liepājas Valsts tehnikumā. Forumā tiks diskutēti nozares attīstības jautājumi, kā arī organizēta kontaktbirža ar ārvalstu iepircējiem.

MASOC uzņēmumu vizīte uz EuroBlech 2016

MASOC uzņēmumu vizīte uz EuroBlech 2016

No 25.-29.oktobrim Hanoverē, Vācijā notiek izstāde Euroblech2016. EuroBlech ir pasaulē lielākā metāla lokšņu apstrādes tehnoloģiju izstāde. Šogad izstādi apmeklēja daudzi Latvijas uzņēmumi, t.sk. MASOC organizētā brauciena ietvaros.

Kontaktbirža Tech Industry 2016 ietvaros

Kontaktbirža Tech Industry 2016 ietvaros

1. un 2.decembrī Rīgā BT1 izstāžu kompleksā Ķīpsalā notiks starptautiska uzņēmumu kontaktbirža. Pasākums notiek izstādes Tech Industry 2016 ietvaros. Pasākuma mērķis - jaunu lietišķo kontaktu veidošana ar Baltijas un citu valstu sadarbības partneriem.

Seminārs Jaunās prasības uzņēmumu energoefektivitātei

Seminārs "Jaunās prasības uzņēmumu energoefektivitātei"

Aicinām izmantot iespēju apmeklēt Ekonomikas ministrijas semināru "Jaunās prasības uzņēmumu energoefektivitātei" š.g. 3.novembrī Daugavpilī un 10.novembrī Rīgā.