Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti

Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) jau trešo gadu organizē “Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti uzņēmumos”. Šogad “Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti” notiks no 2019.gada 4. novembra līdz 8. novembrim.

NVA iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

NVA aicina darba devējus, kuri vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti un iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, piedalīties pasākumā.

Pasākuma ietvaros NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs ar darba devēju saskaņotā laikā. Darba devēji aicināti iepazīstināt darba meklētājus ar potenciālo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem. Darba devējiem tā būs lieliska iespēja iepazīt un atrast vajadzīgos darbiniekus, kā arī apliecināt sevi kā sociāli atbildīgu darba devēju.

Lai pieteiktos dalībai, darba devējam līdz 2019.gada 9.oktobrim jāiesniedz pieteikums (veidlapa zemāk) NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā plānota potenciālā darba vieta (saraksts zemāk).

Lai pieteiktos NVA nereģistrēti darba meklētāji ar invaliditāti - no 2019.gada 14.oktobra līdz 30.oktobrim jāpiesakās NVA filiālē, aizpildot pieteikumu.

Kontaktpersona NVA Pakalpojuma departamenta Darba meklēšanas atbalsta nodaļas vecākā eksperte Inta Čodere, tālrunis 67021839 / 25685847, e-pasts: Inta.Codere@nva.gov.lv.

Darba devēja pieteikums

NVA filiāļu kontaktinformācija


Atgriezties uz sarakstu