Razošanas inženiera vakance uzņēmumā ISP Optics Latvia, SIA

ISP Optics Latvia
 - starptautisks uzņēmums, kurš darbojas Latvijā
jau vairāk nekā 25 gadus, vienīgais uzņēmums Baltijā ar unikālu optisko
komponenšu ražošanas pieredzi un zināšanām aicina pievienoties savai komandai
Ražošanas inženieri
Galvenie pienākumi:
1.Atbilstoši klientu
definētajām prasībām izstrādāt ražošanas dokumentāciju (rasējumus,
tehnoloģiskās kartes),
  2. Projektēt optiskās komponentes un rasēt mehāniskās detaļas ražošanai,
 3.Ievadīt un uzturēt datus par pasūtījumiem ražošanas uzskaites vadības sistēmā (ERP)
 4.Pastāvīgi analizēt ražošanas dokumentācijas un izstrādājumu nepilnības, izstrādāt risinājumus to novēršanai,
5. Sadarboties ar citām
struktūrvienībām.

Prasības:

Augstākā izglītība  tehniskās zinībās (vēlams mašīnbūves,
mehatronikas vai līdzīgā jomā),
 Vēlēšanās mācīties un apgūt jaunu, Baltijas valstī unikālu ražošanas nozari,
Iepriekšēja pieredze projektu vadībā vai nelielu struktūrvienību vadība tiks uzskatīta par priekšrocību,
Labas prasmes darbā ar CAD programmatūru, MS Office programmām,
Iepriekšēja darba pieredze inženiera/projektētāja darbā,
Labas angļu un
latviešu valodas zināšanas,
Spēja analizēt procesus un saprast cēloņsakarības.

Mēs piedāvājam:
Stabilu darbu starptautiskā uzņēmumā,
Apgūt jaunu, Baltijas valstīs unikālu ražošanas
jomu,
Mācīties, attīstīt un veidot savu karjeru pie nozares
guru,
Piedalīties jaunu tehnoloģiju izstrādē
Efektīvu un motivējošu darba samaksas sistēmu,
sociālās garantijasVeselības apdrošināšanu un drošu darba vidi.

aidīsim Tavu CV un pieteikuma
vēstuli pa e-pastu: infoRiga@lightpath.com

Sazināsimies ar kandidātiem,
kurus aicināsim uz tikšanos klātienē.

Uzņēmuma atrašanās vieta:
 Rīga, Ganību dambis 24a, korpuss 13,
Darba veids:                                  Pilna slodze

Darba samaksa bruto:                   EUR 1800-2100

ISP OPTICS LATVIA

Atgriezties uz sarakstu