MASOC MKC pieejams papildus finansējums

Līdz 2018. gada beigām turpinās MASOC Mašīnbūves kompetences centra (MKC) projekta īstenošana, kura ietvaros uzņēmumi īsteno rūpniecisko pētījumu, jaunu produktu attīstības un eksperimentālo izstrādņu aktivitātes. Vairāk par Kompetences centru skatīt šeit: https://www.masoc.lv/aktivitates/projekti/kompetences-centrs

Saistībā ar to, ka Kompetences centrā ir atbrīvojies pieejamais finansējums, aicinām uzņēmumus iesniegt jaunu projektu pieteikumus.

Orientējošais finansējums, kas ir pieejams papildus jaunu projektu īstenošanai ir EUR 70 000 (ES fondu grants). 

Jāņem vērā, ka projekta īstenošana ir līdz šī gada beigām - atlikušais laiks projekta īstenošanai ir apmēram 6 mēneši. Līdz ar to, iekļauti var tikt tikai tādi projekti, kuriem ir augsta gatavības pakāpe un ir iespējas sasniegt projekta rezultātus 6 mēnešu laikā.

Pēdējais termiņš pilnas projekta dokumentācijas iesniegšanai ir 8. jūnijs.
Potenciālajiem interesentiem ir lūgums pirms tam sazināties ar asociāciju vai projekta vadību, lai precizētu projekta ideju, realizācijas iespējas un nepieciešamos dokumentus.
 

Papildus informējam, ka tiek strādāts pie MASOC Kompetences centra projekta izstrādes nākamajam periodam (2019-2021) un uzņēmumi tiek aicināti izvirzīt arī projektu idejas, kuras īstenot nākamajā trīs gadu periodā.

Sadarbības iestāde: Centrālā finanšu un līgumu aģentūra


Atgriezties uz sarakstu