Aicinām pieteikties biznesa kontaktu veidošanas braucienam uz Namībiju, Dienvidāfriku un Zambiju, kas notiks 2019. gada aprīļa sākumā!

Aicinām pieteikties biznesa kontaktu veidošanas braucienam uz Namībiju Dienvidāfriku un Zambiju kas notiks 2019 gada aprīļa sākumā

Aicinām pieteikties biznesa kontaktu veidošanas braucienam uz Namībiju, Dienvidāfriku un Zambiju, kas notiks 2019. gada aprīļa sākumā!

Pirmais SME Aisle biznesa brauciens uz Namībiju notika  septembra otrajā pusē un oktobra sākumā. Latvijas uzņēmumi, kas tajā piedalījās, jau ir uzsākuši sadarbību ar partneriem Namībijā.     

SME Aisle projekta mērķis ir eksporta veicināšana uz Namībiju un citām D-Āfrikas reģiona valstīm, ar uzsvaru uz tādām jomām kā atjaunojamā enerģija, zivju un citu pārtikas produktu apstrāde, ostu infrastruktūra, jūrniecība, automatizācija, loģistika un IKT, apmācības vai ekspertu pakalpojumi. Vairāk par projektu šeit: https://www.masoc.lv/aktivitates/projekti/smeaisle

Biznesa brauciens sastāvēs no B2B pasākumiem, vizītēm, semināriem un izstādēm. Programma tiks pielāgota iesaistīto uzņēmumu vajadzībām. Dalībnieki var piedalīties vienā  izvēlētajā programmā, vai abās.

Pēdējā diena reģistrācijai, saistībā ar vīzu noformēšanas prasībām, ir 2019. gada 31. janvāris.

Projekta ietvaros uzņēmumi var saņemt izdevumu kompensāciju ne vairāk kā EUR 1500 apmērā par ceļojuma izmaksām (lidojumu biļetes, nakšņošana utml.). MASOC nodrošinās atbalstu brauciena laikā, sākot ar lidojuma biļetēm un viesnīcu rezervāciju, beidzot ar vizīšu un tikšanos organizēšanu.

Salīdzinoši ar citiem reģioniem, Āfrikas dienvidos ir stabila politiskā un ekonomiskā situācija, tiek ievēroti likumi, nenotiek kari, ir pieaugošs pieprasījums un augošs dzīves līmenis, ko lielā mērā balsta dabas bagātības – dimanti, urāns, vaŗš un citi metāli, arī okeāna zivju resursi un tūrisms.

Arī jūsu uzņēmumam ir iespēja izpētīt un, iespējams, veiksmīgi uzsākt eksportu uz Āfrikas dienvidu valstu tirgiem!

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar zemāk pievienoto uzaicinājumu, kurā atradīsiet saites - reģistrācijai, plānoto braucienu programmu, kā arī informāciju par jau notikušo braucienu rudenī.

Pieteikšanās:

Dainis.racenis@masoc.lv, masoc@masoc.lv (vai zemāk pievienotajā saitē – paralēli par to informējot asociāciju.)

Doing business through SME Aisle: business trip to Namibia, South Africa and Zambia in April 2019 

The second SME Aisle business trip to Namibia, South Africa and Zambia is organized in April 2019. SME Aisle project’s (http://smarturbanbusiness.samk.fi/smeaisle/) areas for business are shipbuilding, maritime and logistics, renewable energy, automation and ICT through infrastructure, shipbuilding retrofitting, training or expert services. The business trip will consist of business to business events, site visits, seminars and a fair. The program will be tailored to the needs of participating companies. The company can participate either 1 or 2 weeks.

Last day for registration is 31.1.2019. Small or medium sized companies from Central Baltic area can get financial support to their travel costs (flight tickets, hotel etc.). See the registration link for more details.

What? Doing business through SME Aisle: business trip to Namibia, South Africa and Zambia in April 2019

Where? Namibia, South Africa and Zambia

When? 31.3.-12.4.2019

Registrations, program and guidance for companies: https://www.lyyti.in/SME_Aisle_business_trip_Spring2019

About our last trip to Namibia in September-October 2018: https://www.samk.fi/en/uutiset/the-growing-southern-african-market-offers-opportunities-for-central-baltic-smes


Atgriezties uz sarakstu