Jaunumi

MASOC dalība Banku augstskolas studentu pētījumu prezentācijās

MASOC dalība Banku augstskolas studentu pētījumu prezentācijās

Otro gadu, sadarbojoties ar Banku augstskolu, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas pārstāvji (padomes priekšsēdētājs Vilnis Rantiņš un valdes loceklis Toms Grīnfelds) piedalījās augstskolas studentu veikto pētījumu prezentācijās.

Konference Profesionālā izglītība un bizness veiksmīga sadarbība kvalitatīvām praksēm un darbam

Konference “Profesionālā izglītība un bizness: veiksmīga sadarbība kvalitatīvām praksēm un darbam”

15.jūnijā Rīgā notiks konference “Profesionālā izglītība un bizness: veiksmīga sadarbība kvalitatīvām praksēm un darbam” Pieteikties dalībai iespējams līdz 9.jūnijam.

Materiāli no 23052017 MASOC sanāksmes VID

Materiāli no 23.05.2017 MASOC sanāksmes VID

23.maijā VID telpās notika MASOC izbraukuma sanāksme. Sanāksmē notika diskusija ar VID speciālistiem par nodokļu administrēšanas jautājumiem, kā arī tika apskatīti ar nodokļu reformu saistītie jautājumi. Piedāvājam iepazīties ar sanāksmes prezentācijām.

SIA Valpro iegūst Profesionālās izglītības balvu 2017

SIA Valpro iegūst Profesionālās izglītības balvu 2017

Asociācijas un biedru vārdā apsveicam ilggadējo biedru SIA Valpro ar iegūto Vācijas – Baltijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Profesionālās izglītības balvu Latvijā 2017.gadā kategorijā “Atsaucīgākais uzņēmums”.

SIA MHD Research Centre izsludina iepirkumu

SIA "MHD Research Centre" izsludina iepirkumu

SIA "MHD Research Centre" izsludina iepirkumu “Metālapstrādes pakalpojumi un individuāli izgatavojamo detaļu piegāde SIA MHD Research Centre vajadzībām atbilstoši tehniskajā specifikācijā un rasējumos noteiktajam”.

ESAB publicē metināšanas materiālu rokasgrāmatu

ESAB publicē metināšanas materiālu rokasgrāmatu

Metināšanas aprīkojuma piegādātājs ESAB ir publicējis metināšanas materiālu rokasgrāmatu, kuru ir iespējams bez maksas lejupielādēt elektroniskā formā.

SIA Peruza izsludina iepirkumus

SIA „Peruza” izsludina iepirkumus

SIA „Peruza” izsludina šādus iepirkumus: "Materiālu iegāde - vadības un kontroles sistēmas (procesori, elektrokomplekts)"; "Materiālu iegāde - mehatronikas komponenti (robotmanipulatori, servomotori, sensori, aktuatori, invertori)".

Dalība izstādē Alihankinta 2017

Dalība izstādē Alihankinta 2017

No26. līdz 28.septembrim notiks Somijas lielākā rūpniecisko piegāžu izstāde Alihankinta 2017. Izstāde ir nozīmīgākais šāda veida pasākums Somijā un pieprasītākā šāda profila izstāde Ziemeļvalstīs. MASOC tradicionāli piedalās šajā izstādē un aicina uzņēmum

Izstādes Ligna 2017 apmeklējums

Izstādes Ligna 2017 apmeklējums

No 22.-26.maijam Hanoverē, Vācijā notiks pasaulē lielākā kokapstrādes tehnoloģiju izstāde Ligna 2017. MASOC klastera projekta ietvaros organizē izstādes apmeklējumu.

Iepirkums apmācību projektam

Iepirkums apmācību projektam