Starptautisko metināšanas inženieru (IWE) / tehnologu (IWТ) / speciālistu (IWS) apmācību kursi ar ERAF līdzfinansējumu

Starptautisko metināšanas inženieru IWE  tehnologu IWТ  speciālistu IWS apmācību kursi ar ERAF līdzfinansējumu

Informējam, ka MASOC Apmācību projekta ietvaros iepirkti jauni, nozarē ļoti vērtīgi kursi Starptautisko metināšanas inženieru (IWE) | tehnologu (IWТ) | speciālistu (IWS) apmācībām. Tas nozīmē, ka šiem kursiem jums ir iespējams saņemt ERAF līdzfinansējumu (50, 60 vai 70% apmērā no kursu cenas - atkarībā no uzņēmuma lieluma). 

Apmācību kursu norises plānotais laiks: 3.02.2022. - 15.07.2022.
Pieteikšanās un dokumentu iesniegšana: līdz 12.01.2022.
Viena kursa izmaksas: EUR 4250 bez PVN
Apmācāmajiem nepieciešamas krievu un angļu valodas zināšanas.

Kvalifikācijas paaugstināšana starptautiskā metināšanas darba koordinatora kvalitātē (IWE, IWT, IWS) ir papildus kvalifikācija inženieriem, tehnologiem un speciālistiem, kas ir mācījušies tādās tehniskās jomās kā mašīnbūve, auto būve, kuģu būve, avio būve, metalurģija, celtniecība. Mācību laikā speciālisti iegūs plašas praktiskās zināšanas metināšanas tehnoloģiju jomā, materiālmācībā, metināšanas konstrukciju projektēšanā un kvalitātes nodrošināšanā. Kursa dalībnieki iegūs pamata kompetences, kas ļaus plānot un kontrolēt metināšanas darbus kā nacionālā, tā arī starptautiskā mērogā, kā arī patstāvīgi vadīt atbilstošos ražošanas procesus. (Detalizētāka informācija kursa aprakstā.)

KURSA APRAKSTS
PIETEIKUMA FORMA lejupielādei

Intereses/ jautājumu gadījumā aicinām vērsties pie MASOC Apmācību projekta vadītājas
Gitas Gurtiņas +371 2926 6731 gita.gurtina@masoc.lv

Aizpildīta pieteikuma forma ar notariāli apstiprinātiem pielikumu tulkojumiem angļu valodā nosūtāmi gan Vācijas, gan Latvijas kursu vadītājiem: 
smirnov@slv-rostock.deirungis@3arodskola.lv

 

Plašāka informācija par projektu “Nodarbināto apmācības mašīnbūves un metālapstrādes nozarē” (Nr. 1.2.2.1/16/A/002) skatāma šeit: https://www.masoc.lv/aktivitates/projekti/apmacibu-projekts

 


Atgriezties uz sarakstu