SIA "L-Ekspresis" modernizētās ražotnes atklāšana

SIA LEkspresis modernizētās ražotnes atklāšana
Modernizētais depo

2015.gada 17.decembrī notika SIA „L-Ekspresis” modernizēto ražošanas telpu svinīga atklāšana. Uzņēmuma vagonu depo modernizācijas projektu ietvaros pēdējo trīs gadu laikā ir ieguldīti 14 miljoni EUR.

Modernizācijas rezultātā uzņēmums plāno paplašināt savu pakalpojumu klāstu attiecībā uz dzelzceļa vagonu remontu un modernizāciju, palielināt ražošanas un eksporta apjomus. Paredzēts izveidot 50 jaunas darbavietas. Investīcijām ir piesaistīts gan ES fondu, gan banku finansējums.

Modernizācijas projekta ietvaros ir izbūvētas jaunas ražošanas telpas un ieviestas vairāk kā 20 jaunas iekārtas un tehnoloģiskās līnijas, t.sk. modernas krāsošanas kameras, abrazīvās apstrādes un mazgāšanas līnijas, riteņu mehāniskās apstrādes iekārtas, testēšanas aprīkojums, u.c. Ir uzstādīta jauna cisternu mazgāšanas līnija, kas ļaus paplašināt uzņēmuma sniegto pakalpojumu klāstu.

Modernizācijas rezultātā „L-Ekspresis” ir izvirzījies par vienu no modernākajiem uzņēmumiem vagonu apkopes un modernizācijas jomā Baltijas valstīs.

 


Atgriezties uz sarakstu