AS "Rikon" nodod ekpluatācijā divus jaunus ostas celtņus

AS Rikon nodod ekpluatācijā divus jaunus ostas celtņus

 SIA "AB Metal" sācis īstenot sen lolotu ieceri – jaunas ražotnes un noliktavas ēkas būvniecību. Kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, topošās ražotnes pamatos pagājušonedēļ vizītes laikā Liepājā iemūrēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Metālapstrādes uzņēmumam, turpinot attīstīties, radusies nepieciešamība pēc lielāka plašuma, jo izejmateriāliem, darbagaldiem un gatavai produkcijai jau sen ir kļuvis par šauru esošajās telpās.

Ražotni un noliktavu iecerēts uzbūvēt divu gadu laikā. Šim mērķim uzņēmums investēs pašu līdzekļus.

"AB Metal" un otrs Baložu ģimenes uzņēmums SIA "Metālmeistars" saimnieko teritorijā, kur padomju laikā darbojās bērnu ratiņu rūpnīca.

Kopumā A/S ''RIKON'' jau vairāk nekā 12 gadus ražo pārkraušanas tehniku, kas atbilst visām mūsdienu tendencēm celtņu iekārtu ražošanas jomā. Rīgas Brīvostas teritorijā esošā rūpnīca ir izgatavojusi un piegādājusi Krievijai, Gruzijai, Ukrainai, Kazahstānai un Latvijai sešdesmit dažādu modifikāciju ostas celtņu, kā arī sastāvdaļas četriem ''Bars'' tipa buku celtņiem ar celtspēju līdz 50 t un laidumu līdz 48 metriem.

 

2013. gada uzņēmuma gada apgrozījums sasniedza rekordaugstu rādītāju - 21,5 miljonu eiro. Un nemitīgi paplašinot ražotās produkcijas klāstu, uzņēmums turpina nostiprināt un attīstīt savas pozīcijas smagās pārkraušanas tehnikas tirgus segmentā. Savukārt, operatīvi reaģēt un pielāgoties šajā segmentā valdošajām tendencēm, uzņēmums var pateicoties savai sadarbībai starpvalstu līmenī. A/S ''RIKON'' rīcībā esošās inovācijas projektēšanas, konstruēšanas, mašīnu un mehānismu izgatavošanas jomā ļauj uzņēmumam veidot veiksmīgas partnerattiecības ar vadošajiem Eiropas piegādātājiem. Tā, piemēram, viss ''Vitjaz'' tipa ostas celtņu atbildīgo mezglu, piedziņu, kā arī vadības sistēmas komplektācija notiek ciešā sadarbībā ar vadošajiem šīs nozares Vācijas uzņēmumiem.


Atgriezties uz sarakstu