Uzņēmumi tiek aicināti pieteikt dalību lielākajā ikgadējā inovāciju pasākumā Oslo “Oslo Innovation week”

Uzņēmumi tiek aicināti pieteikt dalību lielākajā ikgadējā inovāciju pasākumā Oslo Oslo Innovation week

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai lielākajā ikgadējā inovāciju pasākumā Oslo “Oslo Innovation week”, kas norisināsies no 2023. gada 25. līdz 29. septembrim. 

Īpaši aicināti pieteikties uzņēmēji, kuriem ir biznesa interese zaļo inovāciju (ZI), dzīves kvalitāti atbalstošo tehnoloģiju (welfare), un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā.  Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas komersantu atpazīstamību, konkurētspēju, kā arī eksporta potenciālu, piesaistot investorus, izveidojot ilgtermiņa sadarbības partneru tīklu augstākminētajās jomās. 

! Atbalsts dalībai (de minimis) pasākumā var sasniegt 100% apmēru, taču ir ierobežots dalībnieku skaits (10 – 12 uzņēmumi). 
! Pieteikšanās atvērta līdz 2023. gada 11. augusta plkst. 23:59.

Detalizētāka pasākuma, atbalsta un pieteikšanās informācija skatāma te: 
https://eeagrants.lv/2023/07/31/atklata-pieteiksanas-divpusejas-sadarbibas-fonda-iniciativai-inovaciju-nedela-oslo/

Kontaktpersona:
Norvēģijas Finanšu instrumenta departamenta projektu ieviešanas nodaļas vadošais eksperts
Rūdolfs Erdmanis
+371 26470167; rudolfs.erdmanis@liaa.gov.lv 

Inovāciju nedēļa Oslo ir vieta, lai satiktos, iepazītos un iespējams pat sadarbotos ar citiem jaundibinātiem uzņēmējiem vai investoriem un attiecīgo jomu speciālistiem no visas pasaules. Nedēļas griezumā tiek organizēti vairāk kā 60+ dažādi pasākumi, kuros piedalās gan pārstāvji no Norvēģijas, gan starptautiski pārstāvji, investori un citi jaunuzņēmumu ekosistēmas veidotāji. Katru gadu Inovāciju nedēļu Oslo apmeklē vairāk kā 15 tūkstoši dalībnieki, no kuriem vairāk 30% ir starptautiski apmeklētāji.

 


Atgriezties uz sarakstu