Uzņēmumi tiek aicināti pieteikt dalību Latvijas nacionālajā stendā izstādē "Elmia Subcontractor 2023''

Uzņēmumi tiek aicināti pieteikt dalību Latvijas nacionālajā stendā izstādē Elmia Subcontractor 2023

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā inženiernozaru piegāžu un kooperācijas izstādē "Elmia Subcontractor - 2023" Zviedrijā, kas norisināsies 2023. gada 14.- 16. novembrī Jenšēpingā!

Izstāde „Elmia Subcontractor” ir lielākā Zviedrijas industriālo piegāžu un kooperācijas izstāde. Izstāde tiek rīkota kopš 1975. gada, Latvijas uzņēmumi šajā izstāde piedalās kopš 2003. gada. Katru gadu izstādē piedalās apmēram 1000 kompānijas no 25 valstīm, izstādi katru gadu apmeklē apmēram 10 000 apmeklētāju.

Izstādes galvenā tematika ir piegādes un kooperācija. Izstādē pārstāvētās nozares ir autobūves komponentu ražošana, mašīnbūve un metālapstrāde, iekārtu un tehnoloģisko rīku ražošana, plastmasas un gumijas detaļu izgatavošana, elektronika un automatizācija, dizaina izstrādnes un projektēšana.

Stenda plānotais laukums 98 m2, dalībnieku skaits - ne vairāk kā 9.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Detalizētāka informācija, pieteikšanās saite un kontakti skatāmi te: 
https://www.liaa.gov.lv/lv/notikums/latvijas-nacionalais-stends-izstade-elmia-subcontractor-2023?date=0

 


Atgriezties uz sarakstu