Tematiskais pieredzes apmaiņas brauciens uz Vāciju ''Industriālā energoefektivitāte''

Tematiskais pieredzes apmaiņas brauciens uz Vāciju Industriālā energoefektivitāte

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera Igaunijā, Latvijā, Lietuvā (AHK) sadarbībā ar uzņēmumu energiewaechter GmbH un ar Vācijas Federālās ekonomikas un enerģētikas ministrijas atbalstu organizē tematisko pieredzes apmaiņas braucienu uz Vāciju par tēmu Industriālā energoefektivitāte un aicina Baltijas valstu uzņēmējus, nozares speciālistus un ekspertus, valsts institūciju un organizāciju pārstāvjus un interesentus piedalīties. Brauciena mērķis ir  zināšanu un pieredzes apmaiņa, sadarbības kontaktu veidošana, iepazīšanās ar jaunākajām vācu tehnoloģijām un inovācijām energoefektivitātes uzlabošanai rūpniecības uzņēmumos, komerciālos objektos, iestādēs.

Norises laiks: no š. g. 25. līdz 28. septembrim
Pieteikšanās termiņš: š.g. 22. augusts
Brauciena darba valoda: angļu.

Šeit skatāms brauciena programmas uzmetums, kas tiks papildināts un pilnveidots, balstoties uz dalībnieku vēlmēm un interesēm, ko kamera labprāt saņems no Jums kopā ar pieteikumu.

Interesentiem tiek lūgts aizpildīt pievienoto reģistrācijas formu angļu valodā un nosūtīt uz e-pasta adresi Jurate.Lemke@ahk-balt.org  ar cc Jurate.Medziuviene@ahk-balt.org  un maija.pavila@ahk-balt.org


Atgriezties uz sarakstu