Tech Industry 2017

Tech Industry 2017

Tech Industry ir Baltijā lielākā inženiernozaru izstāde - gada lielākais nozares pasākums, kur papildus pamata izstādei ik gadu notiek virkne paralēlo pasākumu, kas pulcē nozīmīgu nozares profesionāļu daļu.

Arī šogad MASOC organizē kopīgu klastera stendu, kur būs pārstāvēti ražojošie asociācijas uzņēmumi. Pārstāvēto produktu un pakalpojumu klāsts būs plašs – iekārtas un aprīkojums dažādām tautsaimniecības nozarēm, risinājumi enerģētikas sektoram, kā arī pilns spektrs ar metālapstrādes pakalpojumiem.

Papildus stendā pārstāvētajiem uzņēmumiem, MASOC piedāvās iespēju iepriekš saskaņot tikšanās arī ar citiem asociācijas uzņēmumiem, kuru kopējais skaits ir virs 150.

Tāpat būs iespēja iepazīties ar aktuālajiem asociācijas projektiem, nozares aktualitātēm un visu līmeņu izglītības iespējām mašīnbūves un metālapstrādes nozarē.

Āra ekspozīcijā būs pārstāvēts MASOC TehnoBuss, kurš ikdienā viesojas vispārējās izglītības iestādēs visos Latvijas reģionos un atraktīvā veidā sniedz informāciju skolu jaunatnei par metālapstrādes tehnoloģijām un iespējām iegūt izglītību un veidot karjeru kādā no nozares specialitātēm.

1. decembrī izstādes ietvaros MASOC sadarbībā ar Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameru (AHK), Rīgas domi un Ekonomikas ministriju organizēs starptautisku konferenci ”Industry 4.0 in Riga and Beyond” (Rūpniecība 4.0 Rīgā un ārpus reģiona). Konferences galvenā tēma būs ražošanas digitalizācija un veidi kā to izmantot nozares uzņēmumu konkurētspējas stiprināšanai. Konferencē kā lektori ir aicināti vadošie jomas speciālisti un globālo tirgus līderu pārstāvji, kas dalīsies līdzšinējā pieredzē un ieskicēs nākotnes perspektīvas.

Konferences provizoriskā programma skatāma šeit.

Izstāde norisināsies no 30. novembra līdz 2. decembrim Rīgā, BT1 izstāžu centrā Ķīpsalā.
Plašāka informācija par izstādi: www.techindustry.lv


Atgriezties uz sarakstu