Seminārs par loksnes metāla detaļu ražošanas optimizāciju TechIndustry laikā 29. novembrī

Seminārs par loksnes metāla detaļu ražošanas optimizāciju TechIndustry laikā 29 novembrī

SIA ‘’Rolands Moisejs’’ aicina uz bezmaksas semināru ar Vācijas metālapstrādes iekārtu ražošanas uzņēmuma TRUMPF inženieri Sergej Darst, kas ikdienā konsultē pasaules mēroga ražošanas uzņēmumus. 

Semināra temats būs loksnes metāla detaļu ražošanas optimizācija, tas notiks 29. novembrī izstādes TechIndustry 2019 laikā semināra telpā Nr. 1 plkst. 11:00 Pēc semināra speciālists sniegs individuālas konsultācijas.

Inženieris apskatīs iespējas, kā uzlabot ražoto detaļu kvalitāti, saīsināt ražošanas laiku un samazināt izmaksas. Uzskatāmi tiks apskatīti piemēri, kas parāda, kā ierastas lietas veikt vienkāršāk un ātrāk, taupot resursus. Seminārā tiks sniegtas atbildes uz sekojošiem jautājumiem: Kas ir būtiskākie faktori, kas sastāda detaļu ražošanas izmaksas un laiku? Kas ir lielākie laika “zagļi” Jūsu ražošanas procesā? Kā optimizēt un sagatavot pareizu detaļas dizainu, lai samazinātu detaļas ražošanā nepieciešamo tehnoloģiju skaitu?

Izmantojiet iespēju uzklausīt augsta līmeņa profesionāļa pieredzi, ieteikumus un saņemt atbildes uz tieši Jums interesējošiem jautājumiem.

Plašāku informāciju un bezmaksas ieejas kartes izstādē var iegūt rakstot uz inga@rm.lv.


Atgriezties uz sarakstu