Pasākumi

Latvijas Eksportprece 2016

"Latvijas Eksportprece 2016"

Jau vairākus gadus pēc kārtas konkurss „Latvijas Eksportprece 2016” pauž atzinību un godina Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus eksportspējīgu produktu ražošanā.

Seminārs par ISO 90012015

Seminārs par ISO 9001:2015

Tikšanās B2B formātā ar Kazahstānas uzņēmējiem

Tikšanās B2B formātā ar Kazahstānas uzņēmējiem

15.06.2016 viesnīcā "Bellevue Park Hotel Riga" - zālē "Paris II", Slokas ielā 1, Rīgā, notiks tikšanas B2B formātā ar Kazahstānas uzņēmējiem.

FRAMECAD ražošanas iekartas prezentacija

FRAMECAD® ražošanas iekārtas prezentācija

Modulāro ēku ražotne FORTA MEDICAL aicina uz FRAMECAD® ražošanas iekārtas prezentāciju 2016. gada 15. jūnijā, plkst. 14:00 "FORTA MEDICAL" rūpnīcā, Rūpniecības ielā 3, Tukumā.

6 Starptautiskā izgudrojumu un inovāciju izstāde MINOX 2016

6. Starptautiskā izgudrojumu un inovāciju izstāde MINOX 2016

Aicinām pieteikties dalībai Starptautiskajā izgudrojumu izstādē MINIOX 2016. Iztāde notiks 7.-8.oktobrī RTU. Pieteikšanās dalībai līdz 15.jūnijam.

Materiāli no semināra par situāciju būvniecības tirgū Francijā un izstādi Batimat

Materiāli no semināra par situāciju būvniecības tirgū Francijā un izstādi Batimat

Piedāvājam iepazīties ar materiāliem no 25.maija semināra par situāciju būvniecības nozarē Francijā un nozares izstādi BATIMAT.

Konference The Future of Making Things

Konference “The Future of Making Things”

Šī gada 3. jūnijā mašīnbūves, metālapstrādes un mēbeļu projektētāji aicināti piedalīties konferencē "Future of Making Things" (lietu radīšanas nākotne - no angļu val.). Tā norisināsies Banku augstskolas konferenču zālē Krišjāņa Valdemāra ielā 161, Rīgā.

LatvijasIrānas biznesa forums

Latvijas-Irānas biznesa forums

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju rīko Latvijas - Irānas biznesa forumu šī gada 2. jūnijā viesnīcas "Radisson Blu Daugava Hotel" zālē "Lielupe" ( Kuģu iela 24, Rīgā - 2. stāvā).

Seminārs Ugunsdrošības noteikumi

Seminārs "Ugunsdrošības noteikumi"

Inspecta Academy aicina 17. maijā, plkst. 10:00, apmeklēt informatīvo semināru "Ministru kabineta 2016. gada 19. aprīļa noteikumi Nr.238 "Ugunsdrošības noteikumi"".

Seminārs par jaunajiem nosacījumiem tērauda importam

Seminārs par jaunajiem nosacījumiem tērauda importam

Aicinām uzņēmumus apmeklēt semināru par uzraudzības dokumentu ieviešanu tērauda importam no trešajām valstīm š.g. 5. maijā plkst. 14.00. Semināra tēma ir aktuāla viesiem tiem uzņēmumiem, kas importē tēraudu vai tērauda izstrādājumus no 3.valstīm.