MVU hakatons Hack4ReStart BALTTECHNIKA 2022 laikā 20.-21. oktobrī

MVU hakatons Hack4ReStart BALTTECHNIKA 2022 laikā 2021 oktobrī

No 19. līdz 21. oktobrim notiks Lietuvas inženiernozaru izstāde BALTTECHNIKA 2022 un saistītie pasākumi.

Īpaši vēlamies izcelt starptautisku ražošanas uzņēmumu un tehnoloģiju jaunuzņēmumu inženierzinātņu hakatonu "Hack4ReStart" kas norisināsies hibrīdformātā 20. un 21. oktobrī.

Hakatonā aicināti piedalīties divu veidu dalībnieki:

  • Uzņēmumi, kuriem ir jāatrisina kāds inženiertehnisks izaicinājums (pamatjomās robotika; digitalizācija; sistēmu savietojamība (ERP)
  • Uzņēmumi, kuri paši var piedāvāt inovatīvus risinājumus citu uzņēmumu problēmu risināšanai (automatizācijas, robotizācijas, ERP u.c. jomās)

Reģistrācija pieejama te: Registration to the hackathon "Hack4ReStart (google.com)

Hakatona laikā ražošanas uzņēmumu pārstāvjiem būs iespēja tikties ar Industry 4.0 un 5.0 risinājumu piegādātājiem, kuri var sniegt inovatīvus risinājumus, lai optimizētu ražošanas / loģistikas / digitālos un citus uzņēmuma procesus;

Uzņēmumiem, kas piedāvā tehnoloģiskos un digitālos risinājumus, būs iespēja satikt potenciālos klientus (tradicionālo ražošanas uzņēmumu pārstāvjus);

Pasākuma laikā būs iespēja bez maksas saņemt ekspertu konsultācijas no tehnoloģiju ekspertiem no IMEC un Eurecat, starptautiskajiem pētniecības centriem Beļģijā un Spānijā.

Detalizētāka informācija par hakatonu Hack4ReStart: Hackathon | ReStartSME (restartsmes.eu)
Detalizētāka informācija par izstādi BALTTECHNIKA 2022: BALTTECHNIKA 2022 | Litexpo.lt


Atgriezties uz sarakstu