MM nozares paralēlās izstādes Intec, GrindTec un Zuliefermesse 7-10/03/23 Leipcigā, Vācijā

MM nozares paralēlās izstādes Intec GrindTec un Zuliefermesse 7100323 Leipcigā Vācijā

No 2023. gada 7. līdz 10. martam Leipcigā, Vācijā, notiek paralēlās MM nozares izstādes Intec, GrindTec un Zuliefermesse.

INTEC

Viena no vadošajām starptautiskajām Eiropas metālapstrādes nozares izstādēm, kurā tiek demonstrētas metāla apstrādes tehnoloģijas, rūpnieciskās iekārtas, instrumenti un darbagaldi, kā arī jaunākie automatizācijas risinājumi.


ZULIEFERMESSE

Starptautiska apakšuzņēmēju – piegādātāju izstāde. Tiek piedāvātas komponentes un detaļas autobūvei un mašīnbūvei, darbgaldiem, elektrotehnikai un elektronikai, medicīnas iekārtām, dzelzceļa transporta un lauksaimniecības mašīnbūvei, kā arī industriālie pakalpojumi.


GRINDTEC

Vienlaikus ar Intec un Zuliefermesse izstāžu duetu, kas ir bijis veiksmīgs jau daudzus gadus, Leipcigā notiks
GrindTec - Starptautiska instrumentu slīpēšanas un instrumentu apstrādes izstāde.

Pasākuma līdzorganizators, atbildīgs par GrindTec koncepciju un programmu - Fachverband der Präzisionswerkzeugmechaniker e.V. (Vācijas Precīzijas instrumentu slīpmašīnu asociācija jeb FDPW) ir pārskatījusi izstādes profilu, veidojot to atbilstoši pašreizējām nozares vajadzībām.

Visos trijos pasākumos koncentrējoties uz metālapstrādes un piegādātāju nozari, izstādes sola nodrošināt sinerģisku efektu izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem. Paralēli izstādēm notiks plaša specializēta semināru un pasākumu programma.

Detalizētāka informācija skatāma katras izstādes mājas lapā:
https://www.messe-intec.de/
https://www.zuliefermesse.de/
https://www.grindtec.de/

Leipziger Messe pārstāvniecība Latvijā
Tel. +371 26420842
latvia@leipziger-messe.de
leipziger-messe@inbox.lv
www.leipziger-messe.de


Atgriezties uz sarakstu