9/09 Mehatrons un Metināšanas konkurss 2023

909 Mehatrons un Metināšanas konkurss 2023

9. septembrī Jelgavā, Pasta salā no plkst. 10:00 līdz 15:00 notiks ikgadējais Tehnikas un inovāciju festivāls “Mehatrons 2023”

Dalībai festivālā
tiek laipni aicināti pieteikties mašīnbūves un metālapstrādes un saistīto nozaru uzņēmumi, kuri vēlas popularizēt sevi, savus produktus un nozari kopumā plašākā sabiedrībā. Dalība festivālā ir bezmaksas, taču nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās vietu rezervācijai līdz 31. augustam.
Plašāka informācija un pieteikšanās kontakti skatāmi te: https://zrkac.lv/event.php?id=8678

Īpaši aicinām pievērst uzmanību pasākuma ietvaros organizētajām metinātāju sacensībām, kurās interesenti var pieteikt dalību līdz 7. septembra plkst. 17:00 aizpildot un uz metalapstrade@zrkac.jelgava.lv nosūtot pieteikumu  Dalībnieku skaits ierobežots! Pieteikuma forma un nolikums atrodams te: https://zrkac.lv/event.php?id=8678

Mehatrons ir ikgadējs visai ģimenei domāts pasākums Jelgavā, kurā visiem interesentiem izbaudīt sev interesējošās aktivitātes – no metālapstrādes, uzņēmējdarbības, amatniecības, karjeras un izglītības iespēju iepazīšanas līdz izklaidei, sportam, prāta asināšanai un veiklības treniņiem. Festivāla mērķis ik gadu ir jauniešiem apliecināt inženierzinātņu nozīmi un to, cik svarīga konkurētspējīgu speciālistu sagatavošanā ir sadarbība starp izglītības iestādēm un nozares uzņēmējiem. Pasākumu katru gadu atbalsta, palīdz organizēt un piedalās arī MASOC un Tehnobuss.


Atgriezties uz sarakstu