MASOC dalība pasaules vadošajā kokapstrādes tehnoloģiju, instrumentu un aprīkojuma izstādē Ligna 2019

MASOC dalība pasaules vadošajā kokapstrādes tehnoloģiju instrumentu un aprīkojuma izstādē Ligna 2019

Aicinām apmeklēt MASOC stendu D05, Halle 25, pasaules vadošajā kokapstrādes tehnoloģiju, instrumentu un aprīkojuma izstādē LIGNA 2019, no 27. – 31.05, Hannoverē, Vācijā!

Ko piedāvā LIGNA 2019?

  • Visplašākais pārskats par šodienas koka apstrādes un pārstrādes iekārtām, aprīkojumu, tehnoloģijām un instrumentiem, ko var ne vien aplūkot, bet arī pārbaudīt darbībā.
  • Pasaules kokapstrādes industrijas profesionāļu tikšanās un zināšanu apmaiņas vietne ar plašu semināru un forumu programmu, kā arī neierobežotām iespējām satikties ar vadošajiem ražotājiem, piegādātājiem un speciālistiem.
  • Visatbilstošākie tehnoloģiskie risinājumi plašajam kokapstrādes biznesa spektram.

Pirmo reizi mūsu Asociācijas biedri – dažādu kokapstrādes iekārtu ražotāji piedalās šajā industrijas nozīmīgākajā izstādē ar kopēju MASOC klastera stendu, iepazīstinot izstādes apmeklētājus un profesionāļus ar iekārtām un tehnoloģijām no Latvijas.

Tehniskie un tehnoloģiskie risinājumi, ko piedāvā MASOC biedri, ir droši un uzticami, jo balstīti daudzos gados iegūtās zināšanās un pieredzē, strādājot kokapstrādes industrijā.

Latvijas uzņēmumi piedāvā iekārtas un risinājumus pilnam kokmateriālu tehnoloģiskās apstrādes ciklam, sākot no precīzas  zāģēšanas, turpinot ar dažādiem risinājumiem koksnes žāvēšanai un pārstrādei, beidzot ar inovatīviem risinājumiem koksnes blakusproduktu  izmantošanai.

Izstādes LIGNA 2019 dalībnieki MASOC klastera stendā :

LARMET WSM

Izstrādā, ražo un piegādā augstākās kvalitātes visdažādākās kokmateriālu zāģēšanas un apstrādes iekārtas. Iekārtas ir modernas, ekonomiskas un uzticamas, vienkārši vadāmas un apkalpojamas.

Vairāk: www.larmet.lv

BALT BRAND

Projektē, ražo un uzstāda kokmateriālu kaltes atbilstoši ES augstākajiem standartiem.

Kaltes tiek izstrādātas atbilstoši kokmateriālu veidam, tās ir apgādātas ar modernām tehnoloģisko procesu kontroles ierīcēm, ir energoefektīvas, ar zemām lietošanas izmaksām.    

Vairāk: www.baltbrand.eu

INOS

Izstādē prezentēs unikālu, pašu izstrādātu tehnoloģiju augstas kaloritātes kokogļu ieguvei.

Inos tehnoloģija, salīdzinot ar tirgū esošajām, ļauj ražot lielākas siltumietilpības, ekoloģiski tīrākas kokogles, ko var izmanot ne vien sadzīvē, bet arī industriālai lietošanai.

Vairāk: www.inos.lv

Izstādē LIGNA 2019 ar saviem individuālajiem stendiem piedalīsies arī citi MASOC biedri –

TTS (Transportation Technology Systems)

TTS (Transportation Technology Systems) ir viens no vadošajiem transportēšanas tehnoloģisko sistēmu un nestandarta aprīkojuma projektēšanas un ražošanas uzņēmumiem Latvijā, ar modernu tehnoloģisko bāzi, sertificēts pēc starptautiskiem produkcijas ražošanas un kvalitātes kontroles standartiem.

Vairāk: www.tts.lv

NOOK, LTD

Latvijas uzņēmums NOOK ir specializējies zāģripu ar cietsakausējuma plāksnītēm, tērauda zāģripu un ēvēlnažu ražošanā. Uzņēmums ražo zāģripas pēc individuāliem pasūtījumiem un rasējumiem, kā arī veic zāģripu remontu un asināšanu.

Produkcija tiek realizēta Eiropas valstīs, Krievijā, Batkrievijā, Kanādā, ASV.

Vairāk: www.nook.lv


Aktivitāte tiek īstenota ‘’Metālapstrādes klastera attīstība’’ projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/011 ietvaros


Atgriezties uz sarakstu