Forums ''DIG-IN''

Forums DIGIN

DIG-IN forums notiks 15. februārī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6 

Šis forums ir jauna platforma, kuras mērķis ir pulcināt vienkopus dažādu ražojošo nozaru pārstāvjus, kuru starpā veicināt kopēju izpratni par kopsadarbības iespējām, dalīties ar pieredzi un veidot vienotus mērķus izaugsmei.
 

Forumu organizē Ekonomikas ministrija īstenojot iniciatīvu par DIGitalizācijas attīstības potenciālu Industrijas 4.0 ietvaros un INovāciju labās prakses piemēriem Kompetences Centru pārvaldības projektā.

Forums norisināsies divās dažādās interaktīvās sesijās: DIGitalizācija un INovācijas.

 

DIGitalizācija// 9.30-13.00

Foruma informatīvākā no sesijām DIG tiks veltīta diskusijai un ekspertu viedokļiem par sadarbības lomas nozīmību nozaru starpā, digitalizācijas potenciāla veicināšanu Industry 4.0 ietvaros, tā sniegtajām iespējām un ieguvumiem jaunu tehnoloģisko risinājumu ieviešanai uzņēmumos.

 

INovācijas//14.00 – 17.45

Inovāciju attīstība veicina uzņēmējdarbības konkurētspēju. Sadarbības projektu īstenošana starp pētniecības un rūpniecības nozarēm ir būtiska, lai radītu jaunus produktus un tehnoloģijas ar lielāku pievienoto vērtību. Kompetences centru programma, kuru veicina ERAF ieguldījumi, ir atzīta par labāko inovācijas veicināšanas politikas instrumentu Latvijā. Šīs sesijas galvenais mērķis ir parādīt kā sadarbība starp uzņēmējdarbību un zinātnisko sektoru mazajos, vidējos un lielos uzņēmumos ietekmē jaunu inovatīvu produktu attīstību. Auditorija tiks iepazīstināta ar pētījumu projektiem un tā rezultātiem astoņos Latvijas kompetences centros.

 

Tāpat apmeklētājiem būs iespēja paralēli klātienē redzēt un iepazīt labāko inovāciju praksi Latvijā jaunizveidotajā POPUP Demo centrā.


Detalizēta pasākuma programma skatāma šeit: https://www.em.gov.lv/files/attachments/agenda15.02_BEZ_workshop.pdf


Reģistrācija pasākumam šeit: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=pf52149_TUSrTlz_wImV8eyhw7j5NetAsARq1ziYzqZURFFOWTdLQkc5OUoyM09NU0Q5TlJOVExEMS4u


Atgriezties uz sarakstu