Dalība izstādē Alihankinta 2018

Dalība izstādē Alihankinta 2018

Aicinām pieteikties dalībai starptautiskajā apakšpiegādātāju izstādē Alihankinta 2018 (Tampere) MASOC kopīgā stenda ietvaros. Pieteikties lūdzu līdz 3.maijam uz epastu masoc@masoc.lv.

Izstāde Alihankinta ir vadošā rūpniecisko piegāžu izstāde Somijā un viena no nozīmīgākajām un pieprasītākajām šāda profila izstādēm Ziemeļvalstīs. Šogad izstāde notiks no 25.-27.septembrim. 2017.gadā izstādē piedalījās ap 1000 dalībnieku no 20 valstīm, to apmeklēja ap 20 000 apmeklētāju. Izstādes tematika aptver visus galvenos rūpniecisko piegāžu virzienus. Galvenā izstādes mērķauditorija ir Somijas inženiernozaru uzņēmumu pārstāvji un profesionālie apmeklētāji, līdz ar to izstāde ir būtiska tiem uzņēmumiem, kas jau darbojas vai plāno aktivizēt darbību Somijas tirgū.

Sīkāk par izstādi: http://www.subcontractingtradefair.com

MASOC arī šogad plāno organizēt divus kopīgos stendus A un E hallēs. Izmaksas tiks precizētas atkarībā no dalībnieku skaita un nepieciešamajiem papildus ieguldījumiem stendu izstrādē un uzstādīšanā. Šos praktiskos jautājumus apspriedīsim un vienosimies ar tiem uzņēmumiem, kas būs pieteikušies. Dalības organizēšanai tiks piesaistīts ieejamais ES fondu atbalsts.

Pieteikties dalībai izstādē Alihankinta 2018 lūdzu atbildot uz šo e-pastu  līdz 3.maijam.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazināties ar asociāciju.

Aktivitātes tiek īstenotas ‘’Metālapstrādes klastera attīstība’’ projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/011 ietvaros

 


Atgriezties uz sarakstu