Pieteikšanās nacionālajam stendam dalībai ''Hannover Messe 2023''

Pieteikšanās nacionālajam stendam dalībai Hannover Messe 2023

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā inženiernozaru izstādē "Hannover Messe 2023", kas notiks 2023. gada 17. – 21. aprīlī Hannoverē, Vācijā.

Izstāde „Hannover Messe” ir lielākā pasaules industriālā izstāde. 2022. gadā izstādē piedalījās vairāk kā 2500 kompānijas no vairāk kā 50 valstīm, izstādi apmeklēja apm. 75 000 apmeklētāju, kā arī izstādes laikā notika vairāk kā 50 forumi, semināri un jauno produktu prezentācijas. Izstādē ik gadus redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū mašīnbūvē un metālapstrādē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, robotizācija, jaunu materiālu izstrādāšanā, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās nozarēs.

Katru gadu uz izstādi kopā ar nozares uzņēmumiem un LIAA brauc arī MASOC.
Pieteikšanās un detalizētāka informācija te: 
Latvijas nacionālais stends izstādē "Hannover Messe - 2023"" | Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (liaa.gov.lv)

_______

Visus uzņēmumus, kurus interesē dalība starptautiskās izstādes, LIAA aicina arī uz bezmaksas tiešsaistes semināru par dalību starptautiskās izstādēs 6. oktobrī laikā no 15:00 līdz 16:30 
Semināra laikā saņemsiet noderīgus padomus par sagatavošanos un mārketingu, kā arī pieejamo atbalstu un aktuālajām izstādēm, kurām vērts pieteikties.

Detalizētāka informācija un pieteikšanās caur business.gov.lv platformu izveidojot savu profilu: 
Seminārs: Dalība starptautiskās izstādēs | business.gov.lv - Valsts platforma biznesa attīstībai

 


Atgriezties uz sarakstu