30. martā Lietuvā notiks starptautisks MVU B2B ražošanas un tehnoloģiju uzņēmumu inženierzinātņu hakatons "Hack4ReStart"

30 martā Lietuvā notiks starptautisks MVU B2B ražošanas un tehnoloģiju uzņēmumu inženierzinātņu hakatons Hack4ReStart

Mūsu partneri, Lietuvas Inženierzinātņu un tehnoloģiju rūpniecības asociācija (LINPRA) kopā ar Kauņas Tehnoloģiju universitāti (KTU) 30. martā organizē B2B formāta pasākumu "Hack4Restart" un aicina tajā pieteikt dalību mazos un vidējos uzņēmumus.

"Hack4ReStart" mērķis ir veicināt sadarbību starp tradicionālajiem un tehnoloģiski prasmīgiem MVU. Paredzams, ka šī sadarbība veicinās inovācijas ražošanas nozarēs un sniegs risinājumus problēmām konkrētās jomās. Sadarbība notiek divējādi: tradicionālie ražošanas MVU piedāvā izaicinājumu, ar ko tie saskaras uzņēmumā; Viedo tehnoloģiju un pakalpojumu sniedzēji piesakās, lai sniegtu iespējamo piedāvājumu. Šāda veida sadarbība vēlākā posmā var pāraugt komerciāli izdevīgās biznesa attiecībās. Pasākuma laikā būs iespēja saņemt arī bezmaksas ekspertu konsultācijas no tehnoloģiju ekspertiem no IMEC un Eurecat, starptautiskiem pētniecības centriem Beļģijā un Spānijā. 

TEMATISKĀS JOMAS:
- Digitalizācija
- Robotizācija
- Energoefektivitāte

Detalizētāka informācija un pieteikšanās šeit: LINPRA


Atgriezties uz sarakstu