26/10 vebinārs karjeras atbalsta speciālistiem par mašīnbūves un metālapstrādes nozari

2610 vebinārs karjeras atbalsta speciālistiem par mašīnbūves un metālapstrādes nozari

2022. gada 26. oktobrī plkst. 15.00 Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Tehnobuss Latvija un Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju (MASOC) organizē astoto semināru cikla "Stunda nozarē" neklātienes semināru, kurā karjeras konsultanti un citi karjeras attīstības atbalsta speciālisti varēs uzzināt par karjeras iespējām mašīnbūves un metālapstrādes nozarē.

Seminārā Tehnobuss Latvija pārstāvis/ Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas (MASOC) valdes priekšsēdētājs Toms Grīnfelds stāstīs par mašīnbūves un metālapstrādes nozari, par tās galvenajām tendencēm, apakšnozarēm, nozarē pieprasītiem speciālistiem, apgūstamām kvalifikācijām un izglītības iestādēm.

MASOC Erasmus+ projekta "Mobilās laboratorijas STEM zināšanu uzlabošanai" koordinatore Ruta Porniece stāstīs par caurviju karjeras materiālu pieejamību izstrādātajos mācību līdzekļos inženierzinībās un tehnoloģijās Erasmus+ projekta "Mobilās laboratorijas STEM zināšanu uzlabošanai" ietvaros.

Karjeras atbalsta materiāli ir izstrādāti  nodibinājuma “Smart minds” sadarbībā ar Tehnobuss Latvija un Merkuur OÜ (Igaunija)  īstenotā Erasmus+ programmas projekta «Labāks karjeras atbalsts mašīnbūves un metālapstrādes nozarē», projekta Nr. 2021-1-LV01-KA210-SCH-000031207.

Piekļuvi semināram dalībnieki saņems automātiski, reģistrējoties šeit.


Atgriezties uz sarakstu