ORGALIM ģenerālā asambleja 2022

ORGALIM ģenerālā asambleja 2022
Šonedēļ Cīrihē, Šveicē MASOC valdes priekšsēdētājs Toms Grīnfelds piedalījās ORGALIM ģenerālajā asamblejā, kurā ik gadu pulcējas inženiertehnisko nozaru pārstāvji no visas Eiropas.
 
ORGALIM ir nozīmīgākā Eiropas līmeņa federācija, kura Briselē aizstāv mašīnbūves un pārējo inženiernozaru intereses - dalība tajā ļauj iegūt informāciju par plānotajiem likumdošanas aktiem un politikas dokumentiem jau to sākotnējā stadijā. (MASOC jau vairāk kā desmit gadus ir pilntiesīgs ORGALIM biedrs.)
 
Šāda veida pasākumi dod lielisku iespēju vienuviet sastapt kolēģus no daudzām Eiropas valstīm un neformāli apspriest situāciju nozarē, dažādas problēmas un aktualitātes. Viena no galvenajām sarunu tēmām šajā tikšanās reizē bija enerģētiskā krīze Eiropā
 
Papildus tika apmeklēts Paul Scherrer Institute, kurš veic pasaules līmeņa pētījumus enerģētikas jomā, medicīnas tehnoloģijās, fizikā u.c.
 
Citējot ORGALIM ģenerāldirektoru Malte Lohan:
‘’If we work together with the right ambition, we can turn crisis into an opportunity, and come out stronger on the other side’’.

Atgriezties uz sarakstu