MASOC uzņēmumi - Eksporta un inovācijas balvas laureāti

MASOC uzņēmumi  Eksporta un inovācijas balvas laureāti

Starp 2015.gada konkursa laureātiem un finālistiem ir divi MASOC biedri – SIA "D Dupleks" un SIA "Preco".

SIA "D Dupleks" saņēma 1. vietas apbalvojumu "Eksportspējīgākais komersants" mazo komercsabiedrību grupā. Uzņēmuma ražotā ekspansīvā tērauda munīcija ir redzamākā uzņēmuma produkcijas daļa. Militārās tiesībsargājošās jomas speciālistu vidū DDupleks ir zināms kā augstas kvalitātes metāla ieroču daļu un piederumu piegādātājs, kā arī treniņiem un taktiskajām operācijam paredzētas gumijas un plastmasas munīcijas ražotājs.

SIA "PRECO" saņēma atzinību "Eksportspējīgākais komersants" mazo komercsabiedrību grupā. Uzņēmums nodarbojās ar graudu iekārtu ražošanu, graudu transportieru ražošanu, graudu kalšu ražošanu, metāla konstrukciju ražošanu un metālapstrādes pakalpojumiem.

Konkurss "Eksporta un inovācijas balva" norisinājās jau vienpadsmito gadu pēc kārtas, un tā mērķis ir sekmēt Latvijas komersantu konkurētspēju Latvijas un ārvalstu tirgos, veicināt produktu eksporta apjoma un kvalitātes pieaugumu, produktu ar augstu pievienoto vērtību radīšanu, kā arī sekmēt inovāciju, izvērtējot komersantu rezultātus un atzinīgi novērtējot sekmīgākos komersantus un to produktus.
Šogad konkursa pirmajā kārtā 4 kategorijās tika iesniegti 105 pieteikumi, no kuriem finālam tika izvirzīti 32 uzņēmumi.


Atgriezties uz sarakstu