MASOC parakstījusi sadarbības vienošanos ar VID

MASOC parakstījusi sadarbības vienošanos ar VID

Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija un Valsts ieņēmumu dienests šodien parakstīja sadarbības vienošanos nodokļu administrēšanas un godīgas konkurences veicināšanas jomā.

Sadarbības vienošanās mērķis ir veicināt mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības nozarē strādājošo uzņēmumu godīgu konkurenci un eksportspēju.

Vienošanās ietvaros VID, ņemot vērā asociācijas sniegto informāciju, apņemas izstrādāt un pielietot efektīvas nodokļu administrēšanas metodes, lai īstenotu parakstītās vienošanās mērķi. VID arī apņemas informēt asociāciju par jaunāko VID praksi tiesību aktu piemērošanā un jauniem VID pakalpojumiem, savukārt asociācija informēs par savām aktivitātēm nozares darbības sakārtošanā.

Vienošanās paredz arī VID un MASOC pārstāvju tikšanās un diskusijas par aktuāliem nodokļu normatīvo aktu piemērošanas un nozīmīgākajiem MASOC biedrus interesējošiem jautājumiem, tādēļ asociācijas biedri ir laipni aicināti informēt asociāciju par aktuālajiem jautājumiem un neskaidrībām saistībā ar nodokļu sistēmu un sadarbību ar VID.


Atgriezties uz sarakstu