Turpinās pieteikšanās uzņēmumu dalībai ADMA TranS4MErs projektā!

Turpinās pieteikšanās uzņēmumu dalībai ADMA TranS4MErs projektā

Lai uzzinātu šī brīža aktuālos jautājumus, ar kuriem sastopas mazie un vidējie ražojošie uzņēmēji ceļā uz nākotnes ražošanu, ADMA TranS4MEr projekta ietvaros dalībniekiem ir iespēja pieteikties uz pirmo semināru un tīklošanās pasākumu ar citu Eiropas valstu uzņēmumiem (SME), TranS4MEriem un Servisu piedāvātājiem (Service Providers) 

6. jūlija pasākumā būs iespēja arī iepazīties ar problēmām, kas radās projekta gaitā, to izvērtēšanu, kā arī veidot kontaktus ar citiem uzņēmumiem un atrast sadarbības partnerus ārpus Latvijas.

Pasākuma reģistrācijas saite: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-wDsDr0O-XQq5mj4AF2DMhiBGjA4qC9sBJTy6hjB1QtSUUw/viewform

! Visiem uzņēmumiem, kas ir pieteikušies projektam, ir iespēja izmantot piešķirtos tokenus, lai saņemtu kādu no pieejamajiem apmācību, vai konsultāciju pakalpojumiem ADMA TranS4MEr projekta ietvaros.

Par pieteikšanos vebināram, kurš notiks 6. jūlijā, un tokenu izmantošanas iespējām Jūs varat sazināties ar MASOC Viedās ražošanas projektu vadītāju Didzi Avišānu, kas Jums sniegs detalizētu informāciju par Jums interesējošiem jautājumiem.

Ja vēlaties pievienoties šim projektam, spiediet ŠEIT
vai sazinieties ar TranS4MEr projekta koordinatoru no MASOC Didzi Avišānu
+371 2630 4171; didzis.avisans@masoc.lv

Papildus informācija par projektu atrodama te:
https://trans4mers.eu/


Atgriezties uz sarakstu