NATO DIANA grantu konkursam tehnoloģiju uzņēmumi līdz 9. augustam aicināti pieteikt savus inovatīvos risinājumus

NATO DIANA grantu konkursam tehnoloģiju uzņēmumi līdz 9 augustam aicināti pieteikt savus inovatīvos risinājumus

Aizsardzības ministrija informē, ka NATO DIANA ir izsludinājusi grantu konkursu 2024. gadam, kurā aicināti pieteikties tehnoloģiju uzņēmumi.

Sākot ar 2024. gada 1. jūliju tehnoloģiju uzņēmumi un jaunuzņēmumi ir aicināti piedalīties NATO Aizsardzības Inovāciju Akseleratora Ziemeļatlantijas reģionam programmas (DIANA) ikgadējā grantu konkursā, kur tie var pieteikt savus inovatīvos risinājumus NATO DIANA noteiktajiem izaicinājumiem līdz š.g. 9. augustam.

Kā galvenie izaicinājumi definēti enerģijas drošības un noturības veicināšana, datu un informācijas drošības stiprināšana, novērošanas tehnoloģiju attīstība, cilvēku veselības un veiktspējas attīstīšana, kā arī kritiskās infrastruktūras un loģistikas stiprināšana.

Konkursā var pieteikties uzņēmumi, kas reģistrēti kādā no NATO dalībvalstīm un kuri darbojas divējāda pielietojuma zinātņietilpīgo tehnoloģiju jomā, attīstot tehnoloģijas, sākot ar 4. tehnoloģijas gatavības līmeni.

Pirmais posms ilgs sešus mēnešus, un šajā periodā iespējams iegūt finansējumu 100 000 eiro apmērā, kā arī piekļuvi akseleratoru tīklam, lai izstrādātu divējāda pielietojuma inovācijas aliansei būtisko izaicinājumu risināšanai. Izaicinājumu programmas otrais posms arī ilgs pusgadu, taču piešķirtā finansējuma apmērs var sasniegt 300 000 eiro. 

Detalizētāka informācija par programmu un prasībām atrodama te -
https://www.mod.gov.lv/lv/uznemejiem/noderigi-jaunumi-uznemejiem


Atgriezties uz sarakstu