Uzņēmumiem iespēja saņemt līdzfinansējumu uzņēmējdarbības digitalizācijai #EDIC

MASOC kā EDIC (Eiropas Digitaliziācijas un Inovācijas centrs) sadarbības partneris saviem biedriem piedāvā lielisku iespēju saņemt finansējumu uzņēmumu digitalizācijai un attīstībai. Šobrīd uzņēmumiem ir iespēja saņemt trīs veidu atbalstu dažādu digitālo risinājumu un inovatīvu ražošanas iekārtu ieviešanai ražošanā, kas būtiski uzlabotu gan mikro un mazo, gan vidējo un lielo uzņēmumu ražošanas kapacitāti un konkurētspēju:

  • līdz 5 000 EUR, 100% atbalsts – mikro un mazajiem uzņēmumiem (LIAA)
  • no 5 000 – 100 000 EUR, 30% - 60% - komersanti, biedrības, nodibinājumi, pētniecības un zināšanu izplatīšanas organizācijas (LIAA)
  • no 100 000 – 7 000 000 EUR – atbalsts ALTUM aizdevuma vai paralēlā aizdevuma veidā ar iespēju piemērot kapitāla atlaidi

Sniegto atbalstu var izmantot gan procesu digitalizācijai, kā piemēram ERP sistēmas ieviešanai, gan dažādu ražošanas procesu automatizācijai, vai robotizācijai, kas dod iespēju palielināt ražošanas jaudas, uzlabot produkcijas kvalitāti un konkurētspēju. Kopējā paredzētā summa atbalstam ir 37,5 miljoni EUR, bet MASOC dalība projektā noslēdzas 2025. gada 31. augustā.

Atbalstu un atbildes uz interesējošajiem jautājumiem MASOC biedriem sniegs
Viedās ražošanas projektu vadītājs Didzis Avišāns
+371 2630 4171; didzis.avisans@masoc.lv

Papildus informācija par projektu atrodama te: https://dih.lv/lv


Atgriezties uz sarakstu