Atvērta pieteikšanās 1. un 2. novembra vebināriem par energoefektivitāti, AER un elektrotransportu uzņēmumos

Atvērta pieteikšanās 1 un 2 novembra vebināriem par energoefektivitāti AER un elektrotransportu uzņēmumos

Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum š.g. 1. un 2. novembrī aicina uzņēmējus piedalīties vebināros par jauno Atveseļošanas fonda atbalsta programmu. Vebināros eksperti informēs ne tikai par iespējām piesaistīt atbalstu energoefektivitātei, atjaunojamo energoresursu ieviešanai un elektrotransporta iegādei, bet arī par biogāzi, siltumsūkņiem un par normatīvo regulējumu būvniecībai.

Š.g. 1. novembrī interesenti tiek aicināti piedalīties vebinārā “Energoefektivitāte un AER uzņēmumos. Atbalsta nosacījumi un finansējums”. Pasākumā eksperti informēs par atbalsta programmas nosacījumiem energoefektivitātei, atjaunojamiem energoresursiem un elektrotransporta iegādei, kā arī atgādinās par būvniecības regulējumu ēku apjaunošanai un to, kas jāņem vērā, gatavojot energoaudita novērtējumu. Klausītāji uzzinās arī par elektrotransporta pieejamību un izmaksām, kā arī par līzinga pieejamību elektrotransporta iegādes finansēšanai. Vebinārā piedalīsies eksperti no Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Finanšu nozares asociācijas un Auto Asociācijas.  Pasākuma dienas kārtība un pieteikšanās ir šeit.

Š.g. 2. novembrī interesenti tiek aicināti piedalīties vebinārā “Energoefektivitāte un AER uzņēmumos. Normatīvais regulējums un tehnoloģijas”. Šajā pasākumā eksperti informēs par būvniecības regulējumu mikroģenerācijas iekārtu, saules un vēja elektrostacijas  ieviešanai un Ekonomikas ministrijas atļaujas saņemšanas kārtību elektroenerģijas ražošanas iekārtu ieviešanai. Lektori atgādinās par to, kas jāņem vērā, ja uzņēmums pats vēlas ražot elektroenerģiju, kā arī par to, kam pievērst uzmanību, izvēloties energoefektīvas iekārtas. Pasākuma laikā informēsim arī par siltumsūkņu izvēli un darbības principiem un biogāzes ražošanu. Pasākuma piedalīsies Ekonomikas ministrijas, AS “Sadales tīkls”,  Latvijas Biozinātņu un Tehnoloģiju universitātes un Patērētāju tiesību aizsardzības centra eksperti. Pasākuma dienas kārtība un pieteikšanās ir šeit.

Detalizēti ar Atveseļošanas fonda atbalsta programmas “Energoefektivitātes paaugstināšana uzņēmējdarbībā (ietverot pāreju uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu siltumapgādē)" nosacījumiem var iepazīties šeit.


Atgriezties uz sarakstu