Aicinām uz mācībām “Introduction to Life cycle Assessment and Environmental Product declaration with Practical Workshop”

Aicinām uz mācībām “Introduction to Life cycle Assessment and Environmental Product declaration with Practical Workshop”:

  • kas paredzētas ražojošu uzņēmumu darbiniekiem;
  • kas būtiskas ražotājiem, kuri savu produktu eksportē, jo īpaši uz Skandināviju un Vāciju, Šveici, Austriju,
  • ko vada neatkarīgs ilgtspējas novērtējuma konsultants no Vācijas Matthias Schulz;

Mācības tiek rīkotas ar Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas informatīvu atbalstu un sadarbībā ar Wolfram Academy (Latvija). 

Īss apraksts par kursu: Vienas dienas intensīvā programma sniegs pārskatu par Dzīves cikla novērtēšanas metodoloģiju (Life cycle Assessment - LCA) un Produktu vides deklarāciju (Environmental Product declaration - EPD), kas ietver standartu un vadlīniju noteikumos noteikto prasību skaidrojumu un sniedz informāciju par nepieciešamo sava EPD izveidei. Tiks prezentēti ilustratīvi praktiskie piemēri, tiks veikta gadījumu izpēte, kā arī tiks izmantoti attiecīgie programmatūras risinājumi un dalībniekiem būs iespēja izveidot savu pirmo EPD paraugu.

Norise: 15.01.2020.

Mācību valoda: Angļu

Norises vieta: Monika Centrum Hotel, Elizabetes iela 21, Rīga, Latvija

Dalības maksa (dalībniekam plus PVN)*:

  • agrās reģistrācijas cena 520,00 EUR + PVN, ja reģistrācija veikta līdz 01.12.2019.
  • standarta cena 575,00 EUR + PVN

Ja Jums ir interese piedalīties šajā kursā un saņemt ES atbalstu, lūdzu piesakieties caur Asociāciju līdz š.g. 2.decembrim, sūtot e-pastu gita.gurtina@masoc.lv


Atgriezties uz sarakstu