Aicinām piedalīties mācībās “Introduction to Life cycle Assessment and Environmental Product declaration”

Aicinām piedalīties mācībās Introduction to Life cycle Assessment and Environmental Product declaration

Aicinām piedalīties mācībās “Introduction to Life cycle Assessment and Environmental Product declaration”, ko sadarbībā ar Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju rīko neatkarīgs ilgtspējas novērtējuma konsultants Matthias Schulz (Vācija) un Wolfram Academy (Latvija).

Īss apraksts par kursu: Šī vienas dienas intensīvā programma sniegs pārskatu par Dzīves cikla novērtēšanas metodoloģiju (Life cycle Assessment - LCA) un Produktu vides deklarāciju (Environmental Product declaration - EPD), kas ietver standartu un vadlīniju noteikumos noteikto prasību skaidrojumu un sniedz informāciju par nepieciešamo sava EPD izveidei. Mācību laikā tiks prezentēti ilustratīvi piemēri, tiks veikta gadījumu izpēte, kā arī tiks izmantoti attiecīgie programmatūras risinājumi un dalībniekiem būs iespēja izveidot savu pirmo EPD paraugu.

Norise: 16.01.2019.

Mācību valoda: Angļu

Norises vieta: Monika Centrum Hotel, Elizabetes iela 21, Rīga, Latvija

Dalības maksa: 520,00 euro*

*iespēja saņemt ES līdzfinansējumu projekta Nodarbināto apmācības mašīnbūves un metālapstrādes nozarē (Projekta Nr. 1.2.2.1./16/A/002) ietvaros. Par saņemšanas nosacījumiem un dalības maksu projekta ietvaros, lūdzam sazināties ar Asociāciju.

Programmas apraksts angļu valodā.

Ja Jums ir interese piedalīties šajā kursā un saņemt ES atbalstu, lūdzu piesakieties caur Asociāciju līdz š.g. 21.decembrim, sūtot e-pastu gita.gurtina@masoc.lv

Asociācija pēc pieteikuma saņemšanas veiks izvērtēšanu, vai uzņēmums atbilst ES projekta kritērijiem un var pretendēt uz ERAF finansējumu.

ERAF atbalsts tiek piemērots dalības maksai: mazais uzņēmums – 70%, vidējais – 60%, lielais – 50% vai 30% (ja LV teritorijā reģistrētā uzņēmuma un saistīto (LV reģistrēto uzņēmumu) pēdējā pārskata gada peļņa pēc nodokļu nomaksas ir lielāka par 5 miljoniem).


Atgriezties uz sarakstu