1. oktobrī tiks atklāts Mācību centra BUTS jaunais Metināšanas centrs Daugavpilī

1 oktobrī tiks atklāts Mācību centra BUTS jaunais Metināšanas centrs Daugavpilī

1.oktobrī pulksten 15.00 Daugavpilī, Varšavas ielā 24 tiks atklāts mācību centra BUTS jaunais Metināšanas centrs. Tas ir pilnībā aprīkots ar jaunākajām metināšanas tehnoloģijām un iekārtām, kuras tiks izmantotas metināšanas speciālistu kvalitatīvai sagatavošanai populārākajos metināšanas veidos:

  • Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG);
  • Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē (MIG);
  • Lokmetinātājs metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG);
  • Rokas lokmetinātājs (MMA);
  • Metāla griešana ar deggāzi;

Metināšanas centra atklāšanā piedalīsies: mācību centra BUTS un Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas (MASOC) pārstāvji, Daugavpils novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kucens, mūsu ilggadējie sadarbības partneri: A/S  Elme MESSER GAAS, SIA “Sanistal”, metināšanas nozares vadošie uzņēmumi tādi kā - A/S “Daugavpils Lokomotīvju Remonta Rūpnīca”, SIA “East Metal” u.c.

PROGRAMMA

15.00-15.20 Mācību centra BUTS valdes priekšsēdētāja Ilmāra Stabrovska uzruna.
BUTS direktora vietnieks Mārtiņš Segliņš un Daugavpils filiāles vadītājs Andis Ķīsis svinīgajā atklāšanas ceremonijā iepazīstinās ar Latgalē mūsdienīgāko mācību metināšanas centru.
15.20.-16.30 MIGATRONIC - metālapstrādes nozares jaunāko tehnoloģiju paraugdemonstrējumi, ELME MESSER GAAS gāzes metināšanas tendences paraugdemonstrējumi. Tikšanās ar nozares vadošajiem uzņēmumiem.
16.30-17:00 Diskusijas un iepazīšanās ar mācību centru neformālā gaisotnē.

Papildu informācija:

Tatjana Zakrževska, pasākuma kontaktpersona
Mācību centra BUTS Daugavpils filiāles vadītāja vietniece,
+371 26 685 727
daugavpils@buts.lv

Seko BUTS:
https://www.facebook.com/events/863216947544935/

Par uzņēmumu

Mācību centrs „BUTS” ir vadošā profesionālās pilnveides un tālākizglītības iestāde, kā arī lielākais privātais mācību centrs Latvijā, kurš darbojas jau kopš 1991. gada.

Mūsu plašais filiāļu tīkls ļauj sniegt apmācības vairāk kā 17 pilsētās visas valsts teritorijā. Mēs nodrošinām pieredzes bagātus un augsti kvalificētus speciālistus, kas piedāvā mūsdienīgas, klientu vajadzībām un darba tirgus situācijai atbilstošas mācību programmas. Mācību centrā tiek uzturēta kvalitātes vadības sistēma atbilstoši starptautiski atzīta standarta ISO 9001:2015 prasībām.

Mūsu darbības pamatvirziens ir izglītojošā darbība, piedāvājot daudzveidīgus formālās un neformālās izglītības pakalpojumus, uzņēmumiem un fiziskām personām. Esam elastīgi un uz sadarbību orientēti, to apliecina mūsu ilgstošā, pozitīvā sadarbība ar dažādiem partneriem gan valsts, gan privātajā sektorā.

Mācību centrā „BUTS” gadā vidēji apmāca 18 000 cilvēkus viņu interesējošās profesijās un vidēji gadā 400 izglītojamie iegūst profesionālās kvalifikācijas apliecību kādā no metināšanas programmām.

Informāciju sagatavoja:

Dzintra Krūze,
BUTS mārketinga nodaļas vadītāja
+ 371 28 393 656
www.buts.lv


Atgriezties uz sarakstu