Vācijas uzņēmums meklē sadarbības partnerus, kuri nodarbojas ar virzuļu kompresoru un īpaši noslogotu kompresoru mezglu kā arī sūkņu tirdzniecību un industriālo servisu

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera ir saņēmusi pieprasījumu no Vācijas kompresoru un kompresoru servisa u.c. industriālā servisa pakalpojumu uzņēmuma Compressor Products International GmbH (SIA) http://www.c-p-i.com/, kas vēlas tikties ar uzņēmumiem, kuri piedāvā rūpniecisko, galvenokārt virzuļu kompresoru un īpaši noslogotu kompresoru mezglu kā arī sūkņu tirdzniecību un industriālo servisu Latvijas rūpniecības uzņēmumiem.

CPI piedāvā servisu un kompresoru rezerves daļas - tādas bieži maināmas detaļas kā ventiļus, noslēgus, blīvējumus, virzuļu detaļas u.c.

Sadarbības partneri tiek meklēti tādās jomās kā:

ķīmijas un farmaceitiskā rūpniecība, pārtikas rūpniecība (eļļu ražošana u.c.), naftas pārstrāde, dabasgāzes un tehnisko gāzu piegāde, augsnes mēslojuma rūpniecība, metālapstrāde u.c.

Uzņēmums dibināts vairāk nekā pirms 100 gadiem, atrodas Vācijas pilsētā Büttelborn netālu no Darmštates. Mājaslapā pieejami bukleti par firmas produkciju http://www.c-p-i.com/en/literature/english-brochures/

Komunikācijas valoda: vācu un angļu valoda
Lūgums aizpildīt anketu līdz 19. janvārim un nosūtīt uz maija.pavila@ahk-balt.org

Nosūti jautājumu

MASOC

Atgriezties uz sarakstu