Tehnobusa projektam tiek meklēts nodarbību un autobusa vadītājs

Meklējam kolēģi, kas spētu gan vadīt autobusu, gan saistoši pasniegt informāciju par mašīnbūves un metālpastrādes nozari dažādu vecumu skolēniem.

Vakance - Nodarbību un autobusa vadītājs

Tehnobuss ir MASOC  īstenots projekts, kura mērķis ir atraktīvā un uzskatāmā veidā iepazīstināt skolu jaunatni ar modernajām tehnoloģijām, izglītības un karjeras iespējām mašīnbūves un metālapstrādes nozarē un rosināt jauniešu interesi par inženierzinātnēm. Projekta ietvaros tiek attīstīta sadarbība starp izglītības iestādēm, darba devējiem un jauniešiem. Tehnobuss ir mobila ar modernām tehnoloģijām aprīkota demo laboratorija, kas ir izveidota uz 18m gara autobusa bāzes un ir aprīkota ar modernām metālapstrādes, automātikas un citām tehnoloģijām.

Prasības:

  • C kategorijas autovadītāja apliecība;

  • Ļoti labas saskarsmes prasmes;

  • Augsta atbildības sajūta, pašiniciatīva un precizitāte;

  • Pieredze mašīnbūves un metālapstrādes jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu ar pievienoto vērtību;

  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;

  • Iespēju papildināt profesionālo pieredzi nozarē;

  • Atalgojumu EUR 1200-1500 bruto apmērā.

Pienākumi:

  • Organizēt un veikt pārbraucienus ar autobusu pa Latviju;

  • Vadīt nodarbības skolu jaunatnei mobilajā demo laboratorijā ‘’Tehnobuss’’;

  • Atskaitīties par darba rezultātiem;

  • Sadarboties ar kolēģiem un citām iesaistītajām pusēm.

Darbs saistīts ar biežiem izbraukumiem pa Latviju.
! Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju klātienē.

Lūdzam interesentus savu CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu masoc@masoc.lv līdz 2019. gada 6. janvārim.

MASOC

Atgriezties uz sarakstu