Projektu atskaišu speciālists/-e uz noteiktu laiku

Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas (MASOC) kolektīvs meklē attapīgu un godprātīgu komandas spēlētāju, kurš spējīgs gan izvirzīt prioritātes, gan atzīt detaļu nozīmīgumu un dot pienesumu asociācijas darba pilnveidei.

Vakance - Projektu atskaišu speciālists uz noteiktu laiku
Darba laiks - 9:00-17:00
Darba alga bruto - EUR 1000-1300

Prasības:

  • Zināšanas grāmatvedībā;
  • Prasme gramatiski korekti formulēt viedokli un sastādīt atskaites, tajā skaitā finanšu;
  • Labas angļu un latviešu valodas zināšanas – brīva lietošana gan mutvārdos, gan rakstos;
  • Augsta atbildības sajūta, pašiniciatīva un precizitāte;
  • Vēlama pieredze darbā ar ES projektiem.

Pienākumi:

  • Projektu (tajā skaitā finanšu) atskaišu gatavošana un ievade atbilstošajās programmās;
  • Projektu un asociācijas grāmatvedības uzskaite;
  • Asistēšana projektu vadībai, dokumentācijas gatavošana.

Piedāvājam:

  • Iesaisti un pieredzi darbā ar asociācijas īstenotiem projektiem;
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • Iespēju papildināt profesionālo pieredzi nozarē.

Lūdzam pieteikties līdz 6. maijam - nosūtot uz e-pastu masoc@masoc.lv

1) Īsu aprakstu brīvā formā, kas sastāvētu no
Jūsu pamudinājuma pieteikties uz šo vakanci un kā Jūs raksturotu Jūsu iepriekšējā priekšniecība un kolēģi
2) Jūsu CV

E-pasta tēmā lūdzam norādīt ‘’Projektu atskaišu speciālista vakance’’.

! Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz interviju klātienē.

MASOC

Atgriezties uz sarakstu