Pirmie jaunie asociācijas biedri 2018. gadā

Pirmie jaunie asociācijas biedri 2018 gadā

Asociācija sākoties 2018. gadam ir saņēmusi vairāku uzņēmumu iestāšanās iesniegumus. Divi no tiem – SIA ‘’Metal Print’’ un SIA ‘’TRIZ TRADE’’ ir jau ieguvuši oficiālu biedra statusu.

SIA ‘’Metal Print’’ ir šobrīd Latvijā vienīgais uzņēmums, kas piedāvā metāla 3D lāzerprintēšanas un lāzerskenēšanas pakalpojumus. Dibināts 2016. gadā.

‘’Metāla 3D lāzerprintēšana ir patentēta tehnoloģija, ko pasaulē izmanto jau aptuveni 5 gadus dažādu sarežģītu, unikālu detaļu ražošanai nelielos daudzumos. Tehnoloģijas pielietojums ir ļoti plašs. Metāla 3D lāzerprintēšanu izmanto tādās nozarēs kā, piemēram: medicīna (protēzes), stomatoloģija (implanti), aviācija (turbīnas), juvelierizstrādājumu ražošana, metālmākslas un dizaina priekšmetu ražošana, sadzīves priekšmetu izgatavošana, sadzīves iekārtu detaļu ražošana, militāro iekārtu detaļu ražošana (ieroči), autosports (atvieglinātas detaļas), zinātnē (prototipu izgatavošanai), industriālās tehnikas serviss un tamlīdzīgi.’’

SIA ‘’METAL Print’’ pieejamas divu veidu tehnoloģijas – tiešā lāzera uzkausēšana un selektīvā lāzera sakausēšana.’’

Vairāk informācijas par uzņēmumu un pakalpojumiem: www.metalprint.lv

 
 

SIA ‘’TRIZ TRADE’’ ir 2015. gadā dibināts ukraiņu uzņēmuma ‘’TRIZ’’ meitasuzņēmums Latvijā.

‘’TRIZ’’ ir viens no vadošajiem ražošanas un inženierijas uzņēmumiem Ukrainā, kas specializējies kompresoru un sūkņu ražošanā. ‘’TRIZ’’ produkcija izmantojama ķīmijas, naftas ķīmijas, gāzes pārvades un naftas industrijās. Pieredze un galvenie tirgi saistās ar Krieviju, Ukrainu, Baltkrieviju, Uzbekistānu, Poliju un Čehiju. Nākotnes attīstības virziens ir nodrošināt pieprasījumu pēc augsti efektīvām dinamiskajām iekārtām.

‘’TRIZ TRADE’’, tāpat kā mātes uzņēmums, nodarbojas ar dinamisko iekārtu, to atsevišķo mezglu un vadības sistēmu projektēšanu, izgatavošanu, remontu, modernizāciju, diagnostikas pārbaudēm, nodošanu ekspluatācijā un palaišanu.

Detalizētāka informācija skatāma asociācijas biedru datu bāzē:
https://www.masoc.lv/biedri/uznemumu-datubaze/492


Atgriezties uz sarakstu