MASOC biedru izbraukuma sanāksme Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīcā (RER)

Aicinām asociācijas biedrus/ klastera dalībniekus iepriekš pieteikties un apmeklēt MASOC biedru/ klastera izbraukuma sanāksmi 2018. gada 18. maijā Rīgā, Ganību dambī 53, AS ‘’Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīcā’’.

Norises laiks no plkst. 13:00 līdz  orientējoši plkst. 15:30
 

Izbraukuma sanāksmes laikā viesosimies asociācijas biedra, nozares uzņēmuma AS ‘’Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīcā’’*, diskutēsim par aktualitātēm nozarē un pievērsīsimies arī energoefektivitātes jautājumiem - sanāksmes laikā tiks apskatīti divi pieejamie valsts atbalsta instrumenti – Altum aizdevumi un CFLA administrētā programma  “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē”, kurā pašlaik ir izsludināta projektu pieteikumu atlase un līdz jūnija vidum ir iespējas iesniegt projekta pieteikumus atbalsta saņemšanai energoefektivitātes pasākumu īstenošanai. Tāpat tiks sīkāk apskatītas iespējas panākt enerģijas ekonomiju apgaismojuma jomā.

Programmā:

- Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīcas uzņēmuma prezentācija un ražotnes apskate;

- MASOC prezentācija par nozares aktualitātēm;

- ALTUM prezentācija par aizdevumiem energoefektivitātes pasākumu finansēšanai (Edgars Kudurs, Altum);

- Prezentācija par CFLA administrēto programmu  “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē” (Guntars Krīgers, Baltijas Konsultācijas);

- Prezentācija par energoefektīviem LED apgaismojuma risinājumiem un finansējuma piesaistes iespējām (Aleksejs Boge-Bankovskis, Electro Base).

Interesentus lūdzam pieteikt dalību sanāksmē līdz 16. maijam ieskaitotrakstot uz masoc@masoc.lv:
1) uzņēmuma/ organizācijas nosaukumu;
2) pārstāvja/-u pilnu vārdu un uzvārdu;
3) automašīnas reģistrācijas numuru
(nepieciešams iebraukšanai uzņēmuma teritorijā)
 

* AS ‘’Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca” (RER) ir vislielākais uzņēmums Baltijas valstīs elektroiekārtu ražošanā, kurš specializējies elektromotoru, ģeneratoru, transformatoru un citas produkcijas ražošanā, kas ir paredzēta dzelzceļu ritošajam sastāvam, metropolitēnam, karjeru pašizgāzējiem, pilsētas sabiedriskajam transportam.

Vairāk par uzņēmumu: http://www.rer.lv/lv/about-company/

Aktivitāte tiek īstenota ‘’Metālapstrādes klastera attīstība’’ projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/011 ietvaros


Atgriezties uz kalendāru