Konstruktors/ tāmētājs metālapstrādē

SIA «Rubate metal» aicina darbā

KONSTRUKTORU / TĀMĒTĀJU METĀLAPSTRĀDĒ

Prasības kandidātiem:

  • Augstākā vai profesionālā tehniskā izglītība, vēlams metālapstrādē;
  • Vēlama darba pieredze konstruēšanā un ražošanas izmaksu aprēķināšanā;
  • Labas iemaņas darbā ar MS Office un konstruēšanas programmu SolidWorks;
  • Labas komunikācijas spējas, godīgums, precizitāte un augsta atbildības izjūta pret uzdotajiem darba pienākumiem;
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un pieņemt lēmumus;
  • Labas angļu valodas zināšanas.

Darba pienākumi:

  • Ražošanas izmaksu aprēķināšana un saskaņošana;
  • Dalība tāmēšanas procedūru pilnveidošanā;
  • Rasējumu izstrāde;
  • Pasūtītāju rasējumu apstrāde ražošanas vajadzībām;
  • Sadarbība ar uzņēmuma ražošanas projektu koordinatoriem un ražošanas vadītāju.

Piedāvājam:

  • Darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • Darba vieta - metālapstrādes cehs Gulbenē;
  • Darba laiks – pilna slodze.

CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: metal@rubate.lv, vai iesniegt personīgi Baložu ielā 4, Gulbenē.

RUBATE METAL

Atgriezties uz sarakstu