Inženieris - tehnologs

Metālapstrādes uzņēmums aicina darbā:

Inženieri – Tehnologu

(Metāla lokšņu apstrāde, t. i. metāla locīšana, izciršana, griešana, pēcapstrāde).

Pienākumi:

- Veikt ražošanas projektu un cenu piedāvājumu kalkulācijas;

- Izstrādāt darba rasējumus, tehniskās specifikācijas ražošanas procesam;

- Izveidot darba failus CNC iekārtu darbībai.

- Konsultēt ražošanas darbiniekus produkta ražošanas vai ārpakalpojuma darbu izpildes laikā.

- Konsultēt uzņēmuma klientus par uzņēmuma sniegto pakalpojuma klāstu;

- Plānot tehnoloģisko procesu un darbības;

- Sagatavot projektiem nepieciešamo dokumentāciju, projektu iztrādes procesu uzraudzība;

Prasības:

- Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība tehniskajās zinātnēs (mašīnbūves specialitāte tiks uzskatīta kā priekšroka)

- Vēlama iepriekšējā pieredze inženiera, tehnologa, ražošanas vadītāja, konstruktora amatā.

- Labas iemaņas darbā ar Word, Excel, CRM, AutoCAD, Solidwork dator programmām.

- Labas krievu un latviešu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski;

- Augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas, precizitāte un mērķtiecība darbā;

- Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, lojalitāte un spēja strādāt komandā, kā ari spēja patstāvīgi organizēt savu darbu.

Piedāvājam:

- Darbu stabilā un augošā uzņēmumā;

- Karjeras izaugsmes un attīstības iespējas;

- Konkurētspējīgu atalgojumu;

- Atsaucīgus un profesionālus darba kolēģus;

Darba vieta: Kr. Barona iela 136, Rīga, LV-1012.

Papildinformācija:

Lūdzam sūtīt savu pieteikuma vēstuli un CV Jums izdevīgā veidā:

SIA „Meko un Ko”, Kr. Barona ielā 136, Rīga, LV-1012 vai pa e-pastu.

- Sazināsimies ar kandidātiem, kuri atbildīs darba piedāvājumā izvirzītajām prasībām.

MEKO UN KO

Atgriezties uz sarakstu